Drobne dodatki mogą dokonać ciekawych zmian w domu

Istnieje bardzo wiele sposobów na to, aby wprowadzić świeżość do swojego domu i trochę udekorować otaczające wnętrza. Rozwiązaniem, które daje bardzo wiele możliwość jest m.in. wybór nowych opraw oświetleniowych. Jeśli jednak wymiana lamp nie jest przewidziana, to świetnym rozwiązaniem może okazać się udekorowanie włączników i wyłączników. Dzięki temu wprowadzimy w swoją przestrzeń więcej kreatywności, a przełączniki zwrócą uwagę każdego gościa.

ozdoba do przelacznika

Obecnie przełączniki od światła są tworzone w wyjątkowo designerski sposób po to, aby spełniały kryteria najbardziej wymagających klientów. To jednak nie zmienia faktu, że przestrzeń wokół nich zwykle świeci pustką. Jest prosta metoda na to, aby bez konieczności żadnego remontu i bez użycia jakichkolwiek narzędzi odmienić wnętrze. Wystarczy przykleić ciekawe naklejki, które wspólnie z przełącznikiem stworzą intrygujący „obraz”.

przelacznik2

Aby efekt cieszył oko, należy tylko dobrać odpowiednie wzory, których w Internecie jest naprawdę mnóstwo i skorzystać z własnej inwencji twórczej. Jeżeli uda nam się odpowiednio dobrać kolor oraz wzór do wyglądu całego pomieszczenia, to efekt może być rewelacyjny. Takie dodatki będą się też świetnie prezentowały w pokoju dziecięcym. Wspólnie z najmłodszymi można wybrać naklejki, które będą pobudzały ich kreatywność, a nie raz za pewne będą się z nimi bawić.

przelacznik1

Niewątpliwą korzyścią niektórych naklejek jest fakt, że uchronią ścianę przed śladami po palcach wokół przełącznika. Dodatkową zaletą tego typu ozdób jest również fakt, że w każdej chwili możemy je zdjąć i przykleić nowe bądź po prostu pozostawić puste. Podsumowując, aby delikatnie odświeżyć wystrój domu wystarczą naklejki do przełączników i trochę chęci.

Dodaj komentarz