Dzień dobry Świecie!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, postanowiliśmy stworzyć miejsce, gdzie na bieżąco będziemy dzielić się naszą wiedzą z zakresu oświetlenia.

Blog, który powstał dla naszych Klientów, to miejsce gdzie odnajdziecie Państwo informacje na temat najnowszych trendów oświetleniowych, montażu lamp, projektowania oświetlenia oraz doboru odpowiednich źródeł światła.

W naszej ofercie poza branżą oświetleniową, która jest naszą flagową dziedziną znajdują się również produkty elektryczne, chemiczne, farmaceutyczne oraz zdrowa żywność.

Tworząc ten blog chcielibyśmy przełamać sztywne normy i schematy branżowe. Zaprezentować Państwu przedmiot naszych zainteresowań, pracy i pasji.

Pokażemy, że oświetlenie to nie tylko lampy i źródła światła, to również coś co odpowiednio dobrane i zaprojektowane może wpływać na nastój oraz kreować klimat w naszych domach.

Jak podejdziemy do tematu? Jak do wszystkiego co robimy – z sercem i zaangażowaniem.

Mamy nadzieję, że wpisy na naszym blogu znajdą szerokie grono odbiorców, a publikowane przez nas praktyczne porady, zastosowanie w Państwa domach i nie tylko.

Dodaj komentarz