EGLO Lindale – mix elegacji i nowoczesności zawsze w modzie!

Całkiem niedawno do oferty naszego Sklepu Internetowego trafiły nowe lampy od EGLO, wchodzące w skład rodziny produktów Lindale. Ich cechą charakterystyczną jest wzornictwo. W procesie projektowania producent postawił tu na połączenie elementów metalowych i szklanych. Całość zamknięta została w nowoczesnej i jednocześnie eleganckiej formie. Produkty z linii Lindale świetnie sprawdzą się zarówno w przypadku awangardowo, jak i klasycznie urządzonych wnętrz.

Nie od dziś wiadomo, że odpowiednio dobrane oświetlenie dodaje charakteru pomieszczeniu w którym zostaje zamontowane. W przypadku lamp z rodziny Lindale, producent daje nam możliwość eksperymentowania w zakresie aranżacji wnętrza, którego elementem wystroju mają być wspomniane produkty przez to, że w skład linii Lindale wchodzi w tej chwili sześć pozycji – cztery lampy wiszące i dwa kinkiety. Dzięki takiemu zabiegowi, można swobodnie zdecydować o tym, jak wyraziste i intensywne ma być oświetlenie pomieszczenia w którym umieścimy owe elementy iluminacji, poprzez ich odpowiedni dobór.

Rodzina lamp EGLO Lindale

Lampy z rodziny Lindale charakteryzuje wysoki poziom jakości wykonania. Producent postawił tu na solidne materiały – szkło i metal. Nie ma więc mowy o obecności niejednokrotnie tandetnie prezentującego się plastiku budzącego skojarzenia z produktami “made in China”. Wzornictwo lamp Lindale cechuje elegancki minimalizm utrzymany w duchu nowoczesności. Z zainstalowaniem lamp Lindale powinien poradzić sobie nawet totalny laik. Są one bowiem montowane w systemie natynkowym.

Uwaga! W przypadku lamp z rodziny Lindale, ze względu na ich budowę oraz zastosowane szklane klosze, w charakterze źródła światła doskonale sprawdzą się żarówki dekoracyjne o trzonku E14. Dzięki nim produkty EGLO będą prezentowały się jeszcze bardziej okazale!

Oczywiście lampy EGLO z linii Lindale możecie zakupić w naszym Sklepie Internetowym!

Dodaj komentarz