Historia marki EGLO

Historia EGLO Leuchten

Historia marki EGLO sięga początku drugiej połowy ubiegłego stulecia, dokładnie 1969 roku. Mamy zatem do czynienia ze stabilnym i doświadczonym producentem, który swoją silną pozycję na rynku uzyskał przez lata ciężkiej pracy i rozsądnego zarządzania.

We wspomnianym 1969 roku Ludwig Obwieser utworzył nowe przedsiębiorstwo pod nazwą EGLO Leuchten. Zaledwie siedem lat później firma posiadała już własny zakład produkcyjny usytuowany w miejscowości Pill, w Austrii. Połowa lat osiemdziesiątych to okres, w którym EGLO dzięki dynamicznemu rozwojowi uzyskało pozycję lidera wśród Europejskich producentów oświetlenia.

Oświetlenie EGLO
Zdjęcia pochodzą z www.eglo.com

Ekspansja na zagraniczne rynki trwała w najlepsze. Rok 1986 to pierwsze oddziały w Niemczech, które okazały się krokiem milowym dla handlu międzynarodowego EGLO Leuchten. Obecnie na całym świecie znajduje się ponad 50 firmowych filii, które zajmują się dystrybucją produktów na lokalnych rynkach, a oświetlenie EGLO można spotkać w domach i przedsiębiorstwach mieszkańców różnych krajów.

EGLO Group
Zdjęcia pochodzą z www.eglo.com

Ogromny sukces, jaki odniósł Austriacki producent jest potwierdzeniem tego, że doskonale spełnia on wymagania klientów odnośnie najwyższej jakości, funkcjonalności, stylu, połączonych z rozsądną ceną i dynamiczną dostawą.

Cała oferta EGLO dostępna jest do wglądu na stronie internetowej producenta, pod adresem www.eglo.com. Portal jest bardzo intuicyjny i pozwala zainteresowanym osobom na wyszukiwanie produktów poprzez określenie precyzyjnych kryteriów. Filtracja oferty odbywa się poprzez wybranie miejsca usytuowania, np. sypialnia, kuchnia lub łazienka. Następnie wybieramy sposób montażu, styl opraw i technologię źródła światła. Możemy też precyzyjnie odnieść się do funkcjonalności, materiału wykonania, a także koloru.

Oferta marki EGLO
Zdjęcia pochodzą z www.eglo.com

Dzięki temu spośród ogromnej oferty jesteśmy w stanie bardzo precyzyjnie określić odpowiadający nam produkt.

Zamówienia oferty EGLO w Polsce można składać za pośrednictwem Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A. wszystkie oprawy dostępne są do wglądu w naszym sklepie internetowym pod adresem www.atat.pl lub w jednej z naszych ponad stu placówek stacjonarnych.

Serdecznie Państwu polecamy ofertę producenta EGLO.

Dodaj komentarz