Jak rozplątać świąteczne lampki?

Bazując na doświadczeniu Tesco, które specjalnie zatrudniło pracownika w zeszłym roku, aby uczył klientów jak rozplątać świąteczne lampki, dzisiaj wyszczególnimy Wam wskazówki, które z pewnością się przydadzą.

Jak wiadomo, ozdabianie choinki świątecznym dekoracjami, stanowi jeden z głównych punktów dla świąt Bożego Narodzenia, zwłaszcza, na chwilkę przed nimi, kiedy to chcemy wprowadzić ducha świąt do naszych domostw. Jednak, wiemy o tym, że ciężko jest wprowadzić się w świąteczny nastrój, kiedy na nerwy działają nam świąteczne lampki, które są splątane w jedną wielką kulę. Każdemu może się przydarzyć, lecz co możemy na to poradzić? Jak rozplątać świąteczne lampki bez zbędnych stresów?

Jak rozplątać świąteczne lampki?

W poprzednim roku, Tesco zatrudniło pracownika, którego oficjalne stanowisko brzmiało: Rozplątywacz lampek świątecznych, który w sklepie w miejscowości Wrexham asystował klientom w sytuacjach problematycznych względem ich dekoracji świątecznych.

Wskazówki jak rozplątać świąteczne lampki, które wyszczególniamy, to:

Nastrój się na święta

Upewnij się, że nie jesteś zestresowany, kiedy zamierzasz zabrać się za rozplątywanie lampek świątecznych, nastrój się, włącz świąteczną muzykę, zrób sobie herbaty, etc.

Wartościuj swoją pracę

Skup się i znajdź punkt końcowy i zacznij od niego.

Upewnij się, czy masz wystarczająco dużo przestrzeni

Zacznij na płaskiej powierzchni, rozciągnij lampki najmocniej, jak możesz, rozrzuć je po całości powierzchni, to znacznie ułatwi Ci je odplątywać.

Pomocna wskazówka

Użyj długopisu, lub ołówka do rozplątania wszelkich supełków, które znajdziesz przy rozplątywaniu lampek, pozwoli Ci to na jeszcze lepsze rozciągnięcie lampek po całej ich długości.

Utrzymuj porządek

Utrzymuj lampki świąteczne, które już rozplątałeś w prostej linii, abyś nie musiał powielać swojej ciężkiej pracy.

Myśl do przodu

Spakuj swoje lampki świąteczne w odpowiedni sposób w tym roku, abyś w przyszłym roku miał dodatkowe pół godziny na odpoczywanie 🙂

Teraz już wiecie, jak rozplątać świąteczne lampki – nie rwijcie włosów z głowy, zabierzcie się za rozplątywanie magicznych światełek i cieszcie się świąteczną atmosferą!

Dodaj komentarz