Jak zaprojektować oświetlenie: styl lamp sufitowych

W dzisiejszym wpisie będziemy kontynuować designerskie porady oświetleniowe. Kolejną wskazówką z naszego poradnika jak zaprojektować oświetlenie jest zabawa stylem lamp sufitowych. Tematyka, być może, dla niektórych dość kontrowersyjna, jeśli boją się podejmować ryzyko w aspekcie dekorowania swoich wnętrz, lecz zapewniamy, że nie jest to niczym przerażającym. Zwłaszcza, że lampa sufitowa stanowi już sama w sobie pewną formę klasycznego rozwiązania dla rozproszenia oświetlenia we własnym domu.

Styl lamp sufitowych

Styl lamp sufitowych pozostawia nam duże pole do popisu, zwłaszcza, że na rynku mamy mnóstwo opcji do wyboru. Fani klasyki nie muszą obawiać się przekombinowanych form oraz skomplikowanego designu. Natomiast ci, którzy lubują się w modernistycznych kształtach, również się odnajdą. Najważniejszym jest to, aby bawić się stylem i upiększać swoje wnętrza.

Styl lamp sufitowych

Nieistotnym jest to, czy lampa sufitowa będzie się znajdować nad wyspą kuchenną, czy też w jakimś nietypowym miejscu, światło lampy sufitowej stanowi jego idealne źródło, a także stanowi wyznacznik dla stylu całego pomieszczenia. Ich rozmiar oraz wysokość podwieszenia możemy dostosować względem własnych potrzeb i preferencji. Powoduje to, że mogą być stosowane w różnorodnych miejscach, a także w bardzo kreatywnych ujęciach.

Styl lamp sufitowych

Zabawa stylem lamp sufitowych jest bardzo przyjemna i pozostawia nam mnóstwo opcji do wyboru z całego wachlarza ofertowego. Możesz zamontować jedną lampę, o tzw. „chwiejnej” naturze, bądź zgromadzić kilka w jednej grupie. Rozwiązań jest mnóstwo, ogranicza nas tylko wyobraźnia.

Dodaj komentarz