Jak zaprojektować oświetlenie: uatrakcyjnij swoją łazienkę dla gości

Oświetlenie łazienkowe

Nikt nie powiedział, że w łazience musimy trzymać się prostych kanonów w zakresie oświetlenia. Wcześniej już doradzaliśmy, jak dobrze dobrać oświetlenie w łazience przy lustrze, a dzisiaj dorzucamy kolejną wskazówkę oświetleniową do łazienki.

Mówiąc wprost – uatrakcyjnij swoją łazienkę dla gości. To idealne miejsce do tego, aby dodać trochę efektu WOW dla wystroju swojego domu. Czegokolwiek nie wybierzesz, może to stanowić bardzo stylowy dodatek, który podkreśli charakter całości dekoracji. Nie bój się, śmiało decyduj się na mały, zgrabny, kryształowy żyrandol nad umywalką, ale z pewnością nie wybieraj dekoracyjnych lamp wiszących obok lustra, bądź ozdobnych świateł, ponieważ one spowodują niepożądany efekt.

Oświetlenie łazienkowe

Założenie uatrakcyjnij swoją łazienkę dla gości ma na celu pobudzenie wyobraźni, nie sugerowanie się klasyką, lecz dobranie również oświetlenia, które nie będzie tylko funkcjonalnym, ale również będzie stanowiło elementy dekoracyjne. Także, w zależności, jak wygląda Twoja łazienka dla gości – nie ograniczaj się do podstawowej aranżacji wnętrz.

Oświetlenie łazienkowe

W łazience domowników skup się na oświetleniu funkcjonalnym, bo jednak tam najważniejszą rolą oświetlenia jest to, aby służyło nam perfekcyjnie w wykonywaniu różnych aktywności. Natomiast łazienka dla gości, to miejsce, któremu można nadać określonego stylu i właśnie doskonale go podkreślić poprzez odpowiedni dobór dekoracji, a jak wiemy z poprzednich wpisów, oświetlenie to również perfekcyjny akcent dekoracyjny.

Oświetlenie łazienkowe

Dodaj komentarz