Lampy w stylu skandynawskim do kuchni

W odniesieniu do poprzedniego posta – lampy w stylu skandynawskim do kuchni, w dzisiejszym wpisie będziemy kontynuować porady związane z ich odpowiednim doborem. Pisaliśmy już o odsłonie stylu scandi w surowej postaci oraz rustykalnej. Dzisiaj opowiemy Wam o kolorach i jeszcze innych ciekawostkach, jakie mogą być lampy w stylu skandynawskim do kuchni.

Hemisphere Nowodvorski

Kuchnia urządzona w stylu skandynawskim może być zupełnie inna niż tylko w czerni i bieli, albo cała w szarości. Coraz bardziej popularne są rozwiązania, które są doprawione kolorem, a więc wyraźny wpływ trendów duńskich. Lampy w stylu skandynawskim do kuchni w takiej odsłonie powinny być metale, pokryte błyszczącym i kolorowym lakierem. Ten rodzaj pastelowego dodatku ma celu wprowadzenie do wnętrza wiosennej atmosfery oraz radosnych, w lekko cukierkowym ujęciu. Jednymi z najmodniejszym kolorów do aranżacji kuchni w wydaniu scandi, będą – mięta, żółć, błękit oraz pudrowy róż. Do takich barwnych lamp w naszej kuchni, możemy dobrać jeszcze wiele innych kolorowych dodatków, co pozostawia nam ogromne pole do działania.

Hemisphere Nowodvorski

Miedź oraz złoto w postarzałej formie, to zdecydowanie hit. Wszelkie połyskujące metale podbiły serca skandynawskich projektantów wnętrz. Wszelkie formy starego złota dodają wnętrzom przytulności oraz smaku, nie sztywnego, pałacowego glamour, lecz przyjemną formę szlachetności. Lampy w miedzianej i złocistej formie mają raczej łagodne i półkuliste kształty, co powoduje, że najlepszy efekt uzyskują zamontowane szeregowo.

Wiecie już, że lampy w stylu skandynawskim do kuchni lubują się w miedzi i złocie, a także w kolorach. Z wcześniejszego wpisu, dowiedzieliście się, że scandi lubi surowy design i rustykalny, w następnym wpisie dowiecie się dalszych ciekawostek

Dodaj komentarz