Nowoczesny styl Alclary

Alclara

Alclara to wspaniała marka oświetlenia, która łączy w sobie wyjątkowy, nowoczesny i funkcjonalny design z klasycznym kształtem. To istna magia powstała w wyniku połączenia praktyki i estetyki.

Właśnie dlatego chcielibyśmy nieco przybliżyć Państwu tę markę. Uważamy, że oświetlenie Alclara to produkty wobec których nie można przejść obojętnie.

Omawiana marka to nie tylko wyjątkowy styl i piękno projektowania oświetlenia doprowadzone niemal do perfekcji. To także rozsądek, pasja i zrozumienie wyrażone w uczciwej, relatywnie niskiej jak na tak wysoką jakość produktów cenie.

Alclara Deco

Alclara Deco

Wyjątkowa lampa biurkowa Alclara Deco to elegancka i solidna oprawa, która zapewnia bardzo dobre światło, nie zapominając przy tym o funkcjach estetycznych. Możliwość regulacji sprawia, że jest ona niemal idealna do umieszczenia na biurku w pracowni.

Alclara Doris

Alclara Doris

Piękna lampka nocna Alclara Doris to produkt, który sprawi, że nasza sypialnia stanie się miejscem przytulnym i stylowym. Subtelny kształt, delikatny klosz oraz odpowiednio dopasowane światło sprawią, że w miejscu naszego odpoczynku zagości przyjemny klimat i odprężająca atmosfera.

Alclara Carlo

Alclara Carlo

Specjalnie zaprojektowany kształt lampy wiszącej Alclara Carlo sprawia, że idealnie nadaje się ona do zastosowania w kuchni lub nad stołami. Dzięki zastosowaniu regulowanego zwisu można ją bez problemu dopasować do najróżniejszych kryteriów wysokości.

Alclara Luna

Alclara Luna

Lampa wisząca Alclara Luna to absolutne “must be” dla osób, które cenią sobie połączenie dobrego smaku, z nutką ekstrawagancji i nowoczesności. Wspaniały kształt sprawia, że światło wręcz rozchodzi się po całym pomieszczeniu, zapewniając doskonały klimat w miejscu jej usytuowania.

Więcej opraw oświetleniowych marki Alclara znajdziecie Państwo w naszym sklepie internetowym. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, gwarantujemy że będziecie Państwo zadowoleni.

Dodaj komentarz