O firmie

Sklep Internetowy www.atat.pl jest platformą sprzedażową Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A, które istnieje na rynku od 1990 roku,  obejmując swoim zasięgiem dziesiątki placówek na terenie całej Polski.

Produkty, które można odnaleźć w naszych sklepach, są najwyższej jakości i pochodzą od zaufanych producentów, również zagranicznych.

Nasza oferta przedstawiona jest w najkorzystniejszych cenach, dzięki stosowanym przez nas licznym promocjom i rabatom.

Dbamy również o miły i profesjonalny kontakt, oferujemy pełne wsparcie w zakresie doradztwa oraz  pomocy w wyborze kupowanych produktów, zachowując jednocześnie najwyższe standardy przy obsłudze naszych klientów, których traktujemy indywidualnie.

Asortyment naszego sklepu obejmuje produkty z branży oświetleniowej, elektrycznej, chemicznej oraz spożywczej.

Oświetlenie: W naszej ofercie znajdują się lampy dekoracyjne, zarówno do domów i ogrodów, oświetlenie profesjonalne oraz liczne źródła światła. Współpracujemy z takimi producentami jak Philips, Azzardo, Zuma Line, czy Artemide (sprawdź więcej). Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru oświetlenia oraz przy projektowaniu rozmieszczenia lamp.

Chemia: W tej kategorii znajdują się m.in. artykuły szkolne i biurowe, środki czystości, artykuły higieniczne i produkty do ogrodu. Wszystkie pochodzą od znanych i cenionych producentów, tj. Nivea,  Ludwik, Henkel.

Żywność: Zapewniamy Państwu dostęp do najwyżej jakości produktów z kategorii zdrowej żywności, suplementów diety i produktów śniadaniowych. W tym dziale znajdują się również kawy i herbaty, a także wszelkiego rodzaju produkty płynne i sypkie.

Elektryka: Nasza bogata oferta obejmuje różnego rodzaju kable i przewody, gniazdka, włączniki, również domofony i wideofony. W naszym asortymencie znajdują się  także produkty z zakresu automatyki, specjalistyczne narzędzia i elementy montażowe.