Oświetlenie do pokoju dziecięcego

Lampy do pokoju dziecięcego

Pokój każdego dziecka powinien być wyposażony w odpowiednie produkty, które pełnić będą różnorakie funkcje praktyczne oraz estetyczne.

Począwszy od przedmiotów tak oczywistych i niezbędnych jak biurko, szafki czy łóżko, przez liczne zabawki oraz pojemniki na skarby mniejsze i większe, pobudzające kreatywność i twórczość naszych dzieci. Po odpowiednio dobrane oświetlenie, które zapewnia komfort pracy i wypoczynku.

Dziś zaprezentujemy kilka najciekawszych pozycji z kategorii oświetlenie dziecięce, dzięki którym nasze pociechy uzyskają najlepsze światło, a my nie nadwyrężymy swojego portfela.

Słowem dobre lampy, w rozsądnej cenie.

Zaczynamy!

Philips Disney Minnie
numer katalogowy: 71766/31/16
cena ATAT: 52,00 zł
link: kup teraz

Kinkiet Philips Disney Minnie / 71766/31/16

Elegancka LED-owa lampka nocna ze znaną i lubianą Myszką Minnie sprawi, że nasze dzieci poczują się spokojnie i bezpiecznie, a delikatne, ciepłe światło o mocy 0,06 W i strumieniu świetlnym 5 lm nie będzie razić w oczy.

Nowodvorski Pirate Red I
numer katalogowy: 4718
cena ATAT: 64,00 zł
link: kup teraz

Oświetlenie Dziecięce

Kinkiet w kształcie pirata z małą lampką w kształcie rakiety idealnie nadaje się do usytuowania przy łóżku jako lampka nocna. Maksymalna moc żarówki wynosi 40 W, a wysokość całej oprawy to 220 mm.

Aldex Gwiazdy
numer katalogowy: 710C11
cena: 94,00 zł
link: kup teraz

Lampka nocna dla dzieci

Delikatny kinkiet imitujący gwiezdną noc zapewni spokojny sen i poczucie bezpieczeństwa naszemu dziecku. Trzonek E14 pozwala bez problemu dopasować źródło światła.

Lampex Piłka
numer katalogowy: 101/PCA
cena: 109,00 zł
link: kup teraz

Oświetlenie dziecięce

Idealna pozycja dla najmłodszych fanów piłki nożnej. Źródło światła o mocy maksymalnej 60 W pozwala wyciągnąć z tej oprawy dobre światło i nadać magiczny, sportowy klimat w miejscu jej usytuowania.

EGLO Siro 1
numer katalogowy: 93186
cena: 178,01 zł
link: kup teraz

Lampa dla dziecka

Kinkiet samolocik LED, o mocy 4 W i strumieniu świetlnym 320 lm idealnie oświetli pokój naszego dziecka i pobudzi jego wyobraźnię. Zamontowany kabelek z włącznikiem pozwala łatwo i wygodnie włączyć lampkę w nocy, gdy zajdzie taka potrzeba.

Mało?

Więcej lamp dziecięcych szukajcie w naszym sklepie internetowym w dziale oświetlenie dziecięce.

Dodaj komentarz