Paul Neuhaus

Paul Neuhaus

Paul Neuhaus to niemiecki producent oświetlenia goszczący na polskim rynku od przeszło 30 lat.

Jego oświetleniowe trio to ekskluzywna marka tradycyjna Peill&Putzler, Leuchen Direkt, czyli solidny standard ekonomiczny oraz wyważona marka własna.

Niezależnie od tego, którą z nich zdecydują się Państwo zaprosić w swoje progi, możemy zagwarantować że przekroczy je niemiecka jakość oparta o najwyższy możliwy standard technologiczny.

Paul Neuhaus Linis

Firma w krótkim okresie stała się synonimem precyzji i zorganizowania, ustalając wyśrubowane standardy i niedoścignione normy jakości.

Mimo, iż Paul Neuhaus to firma rodzinna (obecnie kierowana przez drugie pokolenie), nie utraciła początkowego dynamizmu i sprężystości działania, tak potrzebnych w dzisiejszych realiach rynkowych.

Aby zrozumieć filozofię przedsiębiorstwa, która łączy w sobie dwie, pozornie sprzeczne wartości – tradycjonalistyczny pragmatyzm i galopującą nowoczesność, wystarczy zobaczyć jak prezentują się: otwarte w 2013 roku centrum logistyczne, główna siedziba, strona internetowa firmy lub chociażby dowolny katalog produktowy.

Z dokonanych obserwacji wyłania się spójny wizerunek podmiotu, który udowadnia, że połączenie klasycznego minimalizmu z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów tworzy niesamowite możliwości kreacji.

Taka kompozycja, wzbogacona o bezkompromisową, rygorystyczną precyzję owocuje wachlarzem produktów, które znakomicie zaprezentują się w dowolnym wnętrzu.

Paul Neuhaus Abuja

Nam szczególnie podobają się lampy sufitowe podwieszane z serii: Amina, Rack 2.0, Linis, Perdita i Tebut, które zwracają na siebie uwagę harmonijnym doborem proporcji, prostą elegancją i chromowanymi obudowami.

Dlatego najlepiej zamontować je w biurze, kancelarii czy oficjalnej ekspozyturze, czyli wszędzie tam, gdzie chcemy utrzymywać atmosferę podkreślającą powagę i status miejsca tudzież wyeksponować nasze kompetencje.

Jeśli szukamy czegoś do domu lub mieszkania warto zapoznać się z serią Abuja (od miasta Abudża w Nigerii), która wprowadzi do Państwa wnętrz ciepły powiew pomarańczowo-żółtego światła wprost znad budzącej się do życia afrykańskiej sawanny.

Taki efekt zapewnia przemieszanie metalu z tkaniną, masą perłową, ceramiką, barwionego szkła, bambusa i egzotycznego drewna: średnio-włóknistego sapelli i rdzawego wenge.

Leuchten Direkt Stella

Zestawienie zamykamy polecając lampy Stella wprost od Leuchen Direkt, które utkano z kompozycji stali i białego szkła. Pod tą nazwą mieszczą się zarówno kinkiety jak i słupki oświetleniowe, które dopełnią pejzaż Państwa ogrodu.

Dodaj komentarz