Projektowanie oświetlenia w A-T

Dział Projektowani Oświetlenia

Aktywny udział w branży oświetleniowej oraz ugruntowana pozycja przedsiębiorstwa z ponad 25 letnim stażem skłania do zadowolenia z własnej pracy i chwili zadumy, ale z pewnością nie jest powodem do spoczęcia na laurach. Wręcz przeciwnie. Przedsiębiorstwo Handlowe A-T S.A. wciąż stawia na dynamiczny rozwój, ekspansję oraz poszerzanie swojej oferty na różnych płaszczyznach.

Dlatego już od pewnego czasu w naszej ofercie znajduje się również usługa profesjonalnego projektowania oświetlenia, którą świadczy specjalnie przeszkolony zespół specjalistów, koordynowany przez projektanta Adama Pawlaka.

Dział Projektowania Oświetlenia powstał jako odpowiedź na oczekiwania Klientów w zakresie doradztwa doboru oraz aranżacji oświetlenia, wykonywania skomplikowanych projektów oraz wizualizacji. Inwestycja wymagała jednak odpowiedniego przygotowania, w postaci zaplecza technicznego jak i personalnego.

Profesjonalny zespół stworzyli najlepsi absolwenci techniki świetlnej, przy wsparciu wieloletnich doświadczonych projektantów, pasjonatów swojej dziedziny.

Skomplikowane obliczenia natężeń światła, przygotowywanie projektów oświetlenia domów prywatnych, sklepów, salonów czy nawet hal magazynowych oraz liczne wizualizacje wymagają sprzętu o bardzo wysokich parametrach. Komputerów które będą w stanie udźwignąć wielogodzinny ciężar obliczeniowy.

Projektowanie oświetlenia

W zależności od stopnia zaawansowania projektu prace specjalistów mogą potrwać nawet kilka dni roboczych. Warto jednak poczekać, gdyż końcowy projekt maksymalnie wyczerpuje temat i porusza wszelkie istotne kwestie. Dzięki czemu Klienci otrzymują najdokładniejsze informacje oraz rozwiązania.

Usługa Projektowania oświetlenia

Należy wspomnieć, że wiele biur projektowych na tym etapie zakończyło by współpracę z Klientem. Projekt jest gotowy, więc ich zadanie się kończy.

My jednak nie lubimy zostawiać niedokończonej pracy i nigdy tak nie robimy. Dlatego osoby korzystające z usługi Projektowania Oświetlenia w A-T mogą przejść z nami przez cały proces, od początku do końca. Co to właściwie oznacza?

Klient otrzymuje nie tylko całkowity projekt wraz z wizualizacjami, w kolejnym etapie dobierzemy wszystkie oprawy, zaproponujemy źródła światła i sprowadzimy je od producentów w najniższych cenach na rynku. Dodatkowo możemy również wskazać lokalnych fachowców, którzy z polecenia A-T dokonają montażu, gwarantując przy tym jakość wykonania.

Na koniec całkowity koszt usługi projektowania wliczymy na poczet zamawianych opraw, zapewniając Państwu dodatkowe oszczędności.

Osoby chętne do skorzystania z usługi projektowania oświetlenia mogą się do nas zgłaszać odwiedzając jedną z ponad stu naszych placówek stacjonarnych w całej Polsce lub poprzez formularz kontaktowy.

Serdecznie zapraszamy!

Dodaj komentarz