Styl rustykalny

Kluczem rustykalnego stylu jest dużo przestronności, nowoczesne meble, zachowanie naturalnych i odsłoniętych elementów architektonicznych. Kolorystyka jest bardzo prosta, ważne są również duże okna. Styl jest bardzo elegancki, dzięki czemu możesz poczuć się komfortowo i nowocześnie we własnym domu. Najważniejszymi cechami w rustykalnym domu są surowe drewno i kamień. Miłośnicy tego stylu chcą wnieść charakter do wnętrz. Jeśli masz stary dom, aby to zrobić, możesz pokazać stary kamienny mur. Jeżeli budujesz nowy, to wystaw belki, użyj do tego dobrego drewna. Istotnym elementem jest również kominek. Nowoczesne rustykalne domy nigdy nie zapominają o suficie, jego wykonanie również może być z drewna — jest to całkiem popularne.

14721102781_e63ee40e1e_o

Ważnymi aspektami, na które należy zwrócić uwagę przy stylu rustykalnym, są chodniki i pościel. Proste tkaniny bez wzorów są częstym wyborem. Jeśli lubisz ten styl, postaw na naturalne meble. Wielkie okna to kolejna bardzo ważna cecha rustykalnych wnętrz. Jest to jeden z decydujących elementów świadczących o tym designie. Nowoczesny dom jest zawsze otwarty i pełen światła. Istotą stylu jest zapewnienie wygody i poczucia bezpieczeństwa w domu. Idealnymi dodatkami, żeby wypełnić wnętrza, są produkty z wikliny, lniane poduszki, a nawet dywany ze zwierząt.

25349707961_469d03a4dc_o

Nie zapominajmy o lampach, które z całą pewnością są bardzo istotnym elementem. Dominują tu przede wszystkim oprawy wiszące, będące idealnym zaakcentowaniem rustykalnego designu.

lampa-wiszaca-candellux-muza-30-89956

Lampa wisząca Candellux Muza

Dodaj komentarz