Świetlna podróż przez miasta i kraje

Oświetlenie Romi

Dzisiaj chcielibyśmy zapoczątkować serię artykułów o niezwykłej marce branży oświetleniowej IT’S ABOUT RoMi rodem z Amsterdamu – miasta wspaniałej architektury, mostów i iluminujących kanałów, z magiczną dzielnicą Czerwonych Latarni.

Historia firmy sięga 21 lat wstecz, do roku 1993. Wtedy na prostym poddaszu niepozornej kamienicy powstała firma zajmująca się eksportem i importem dekoracji i dodatków wnętrzarskich. Z biegiem lat z małej firemki wyewoluowała niezwykła pracownia projektowa i produkcyjna, designerskiego oświetlenia.

Lampy wywodzące się z It’s About RoMi to synteza wyrafinowanego smaku i doskonałej jakości. Wszystkie utrzymane są w stylistyce industrial, która charakteryzuje się prostymi kształtami, surową formą i naturalnymi kolorami.

Prostota i ekologia to znak firmowy It’s About RoMi, dlatego lampy wytwarzane są z surowców, takich jak bambus, szkło, len, papier czy beton. Wszystkie te aspekty idą w zgodzie i tworzą symbiozę z trendami panującymi w obowiązujących kanonach architektury wnętrz.

Oświetlenie Romi

www.itsaboutromi.nl

Wśród bogactwa industrialnych form nagrodzić uwagą należy wyśmienity kąsek, jakim jest kolekcja 2011/2012 o wdzięcznej nazwie CitiLights. Linia tych niezwykłych produktów zaprasza nas w podróż dookoła świata, każdym produktem zatrzymując nas w jednym z najwspanialszych miast naszego globu.

It’s About RoMi porywa nas do Oslo, Chicago, Pragi, Nowego Jorku, Hanoi, Rejkiawiku, Cordoby, Mediolanu, a nawet Warszawy. Lampy doskonale odzwierciedlają klimat, atmosferę historyczną i kulturową kraju i miasta, w którym akurat zagościliśmy. Zatem zapraszamy na nasze rozpostarte skrzydła zachwytu, by oddać się tej niesamowitej przygodzie.

Dodaj komentarz