Świetlne choinki

Macie już świąteczne lampki? To już ostatnia chwila, żeby je zdobyć, bo przecież sami wiecie, że choinka bez lampek, to nie to samo, nie ma takiego nastroju, jak powinna, ani też nie trzyma klimatu świątecznego w naszych domach.

Świetlne choinki

Natomiast w dzisiejszym wpisie, chcemy Wam podsunąć bardzo oryginalne rozwiązanie, jeśli macie dość tradycyjnych dekoracji świątecznych, a jednocześnie banalnie proste do wykonania. Jedyne, czego Wam trzeba to kompletu lampek świątecznych, inwencji twórczej i wolnej przestrzeni. Świetlne choinki, bo o tym mowa, z pewnością sprawdzą się w każdej aranżacji, nieważne czy to salon, sypialnia, czy kuchnia. Wystarczy odpowiednio dobrać kolorystykę i lampki, w zależności od naszych indywidualnych preferencji i voilà – świetlne choinki już będą gotowe do zdobienia naszego domu.

Świetlne choinki

Plusem dla takiego rozwiązania, jest przede wszystkim to, iż zaoszczędzimy czas i pieniądze i nerwy na ciągłym sprzątaniu igieł żywej choinki, czy też odkurzaniu tej sztucznej, do której kurz lgnie, jak mrówki do cukru. Świetlne choinki z pewnością zrobią wrażenie na waszych bliskich, a Wam uprzyjemnią świąteczny czas. Dodatkowo stanowią też niezłe wyzwanie dla wszystkich kreatywnych, którym w smak robić dekoracje własnymi rękami, a dalej czerpać większą satysfakcję z tego, że zrobiło się coś samemu.

Świetlne choinki

Należy jeszcze dodać, że świetlne choinki, to doskonałe rozwiązanie dla fanów stylu nowoczesnego i minimalistycznego. Jeśli jednak nie robią one na Was wrażenia, pozostańcie przy tych tradycyjnych, tylko nie zapomnijcie o lampkach 😉 !

Dodaj komentarz