Żarówki i ich drugie życie

Chyba nikt z nas nie lubi wyrzucać przedmiotów, które można jeszcze wykorzystać. Zwłaszcza, iż mogą one stanowić rzecz, która zmieni swoje pierwotne przeznaczenie i w dalszym etapie swojego życia, będzie wykorzystywana w innych dziedzinach.

Dobrym przykładem są żarówki, które przeżyły już swoje życie, lecz wcale nie muszą być wyrzucane. Istnieje wiele fantastycznych rozwiązań z kategorii DIY (do it yourself – zrób to sam (ang.)), które uwzględniają ich ponowne wykorzystanie.

lampa z żarówek

Dodatkowym ich atutem jest nie tylko przywrócenie do życia, lecz pełna dowolność w ich zastosowaniu. Żarówki, bowiem stanowią bardzo oryginalny element dekoracji wnętrza, któremu znacznie nadadzą uroku oraz charakteru.

Zwłaszcza, że z wyeksploatowanej żarówki możemy stworzyć… lampę! Brzmi zaskakująco? Owszem – z żarówki, która stanowiła niezbędny element lampy, by prawidłowo działała, możemy stworzyć funkcjonującą w pełni lampę, która wedle naszego uznania, będzie prezentowała dany styl.

lampa z żarówek

Żarówki, których postanowiliśmy nie wyrzucać, pięknie przyozdobią nasze mieszkania, w zależności od okazji, imprezy, bądź nawet jako element wystroju wnętrza w dniu codziennym. Z przyjemnością prezentujemy oryginalne pomysły na wykorzystanie zużytych żarówek w zakresie wystroju naszych wnętrz poprzez pryzmat oświetlenia.

lampa z żarówek

Jak widać, istnieje mnóstwo oryginalnych koncepcji, które prezentują nam ponowne wykorzystanie żarówek, które przestały już świecić. Pamiętajmy jednak, aby zachować ostrożność, kiedy zdecydujemy się na własne aranżacje.

oczyszczanie żarówek

Dodaj komentarz