My w Social Media

Profil Facebook sklepu internetowego A-T to główne miejsce naszego kontaktu z Klientem. Tam każdy może łatwo wejść z nami w interakcję, zadać pytanie o produkt lub o własne zamówienie. Często publikujemy ciekawostki związane z oświetleniem oraz organizujemy liczne gry i konkursy.

Twitter sklepu internetowego A-T to platforma, za pośrednictwem której dzielimy się krótkimi wiadomościami. To właśnie tam od czasu do czasu wrzucamy informacje o małych wyprzedażach i szybkich promocjach. Warto nas obserwować i łapać świetne okazje.

Pinterest sklepu internetowego A-T to miejsce, w którym wszyscy Klienci mogą szukać i natchnienia w poszukiwaniu idealnych produktów oświetleniowych do wyposażenia swoich wnętrz. Regularnie zamieszczamy tam niesamowite projekty i ciekawe połączenia.

LinkedIn sklepu internetowego A-T to obszar, w którym chcemy tworzyć profesjonalną sieć powiązań zarówno z naszymi Klientami jak i Pracownikami. Warto obserwować zarówno stronę sklepu internetowego jak i całego Przedsiębiorstwa Handlowego A-T S.A..

Kanał YouTube sklepu internetowego A-T obecnie jeszcze bez materiałów, z czasem zostanie wypełniony o liczne filmy instruktażowe, zarówno z montażu lamp, mniej lub bardziej skomplikowanych czynności, a także o ciekawe nagrania z produktami oświetleniowymi.

Social Media