Jak zaprojektować oświetlenie: wybierz funkcjonalne żyrandole

Kolejną wskazówką w naszym poradniku – jak zaprojektować oświetlenie, jest rada: wybierz funkcjonalne żyrandole. Otóż to, żyrandole przestają już być kojarzone wyłącznie z elementem dekoracyjnym, mają one również mnóstwo funkcji, które znacznie wpływają na całość danego pomieszczenia. Jeśli nadal nie czujesz się przekonany, sam sprawdź poniższe wskazówki.

  • Długi stół – idź liniowoJeśli posiadasz bardzo długi stół w jadalni, salonie, czy też kuchni, albo jeśli chociaż jest on w kształcie prostokąta, podkreśl go liniowym żyrandolem, bądź kilkoma mniejszymi lampami wiszącymi wzdłuż całej długości stołu.

    Żyrandole Żyrandole

  • Zrób sobie wejście!Oświetlenie wewnątrz naszego wejścia pozwala na przywitanie gości oraz utworzenie długotrwałego pierwszego wrażenia. Stylowe żyrandole w wejściu, lub korytarzu, stwarzają idealną impresję od samego wejścia.

    Żyrandole Żyrandole

  • Utwórz punkt centralnyŻyrandole, to nie tylko rozwiązania do jadalni, albo salonu. Możesz je również zastosować w pokoju dziecięcym, apartamencie, łazienkach, a nawet w luksusowych garderobach. Każde z tych pomieszczeń może posiadać elegancki, centralny punkt, który nadaje całości pomieszczenia stylu i charakteru.

    Żyrandole

Wybierz funkcjonalne żyrandole, aby nadać swoim pomieszczeniom unikatowego stylu, który będzie miał również odpowiednie właściwości, poza tymi dekoracyjnymi. W zależności od tego, gdzie zdecydujesz się wdrożyć żyrandole, wówczas dane pomieszczenia zyskają na swoim wyglądzie oraz będą lepiej wykorzystywane przez domowników, ze względu na to, że dobre oświetlenie to podstawa dla odpowiedniego prowadzenia aktywności domowych, ale również dobrze dobrana lampa stanowi idealny element dekoracyjny dla mieszkania. Także, mamy nadzieje, że zostałeś przekonany i śmiało – wybierz funkcjonalne żyrandole.

Dodaj komentarz