Lampy Ozcan

W ostatnim czasie w naszym sklepie Internetowym, pojawiło się kilka nowości, którym poświęcimy dzisiejszy artykuł. Są one warte uwagi, ze względu na to, iż doskonale wpasowują się w trendy na ten rok, a co za tym idzie, z pewnością uświetnią wasze wnętrza, nie tylko dzięki swoim właściwościom oświetleniowym, ale również dekoracyjnym.

Marka, na którą warto zwrócić uwagę, posiada w swojej ofercie wiele zróżnicowanych produktów, zachowanych w wielu odmiennych stylach, lecz, co najważniejsze – lampy Ozcan posiadają swój indywidualny wizerunek i charakter.

Spośród nowości, jakie wprowadziliśmy w sklepie, warto wyróżnić te lampy Ozcan, które doskonale oddają trendy oświetleniowe 2017. Zatem, przyjrzyjmy się na początek kolekcji Masa Lambasi, która posiada w swoim wachlarzu produktowym lampy stołowe w trzech różnych stylach designerskich.

Pierwszym z nich są lampy Ozcan, które posiadają drewniane elementy, gdzie tak właściwie są wykonane w ¾ z drewna, reszta to elementy oświetleniowe. Lampy stołowe figurki męskie i damskie, lampy z abażurem w kolorze écru to zarówno doskonałe oświetlenie funkcyjne, a także oryginalny element wystroju.

Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi

Kolejne lampy to kolekcja industrialna, która wykonana jest na wzór złączonych rur, wyposażona w dekoracyjne żarówki, co całości nadaj charakter steam punkowy.

Kinkiet Ozcan Masa Lambasi Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi

Ostatnim stylem, w jakim wykonana została kolekcja lamp stołowych Masa Lambasi Ozcan, to kolorowe, wręcz neonowe, kubeczki, z których wylewa się ciecz, stanowiąca jednocześnie podporę dla lampki. Prezentują się one bardzo oryginalnie i dodatkowo urzekają swoją gamą kolorystyczną.

Lampa stołowa Ozcan Masa Lambasi

Lampy Ozcan doskonale odzwierciedlają panujące trendy oświetleniowe w roku 2017, co dodatkowo podnosi ich wartość, są oryginalne, bardzo dobre jakościowo oraz funkcyjne.

Dodaj komentarz