Abażury i klosze? Bardzo proszę!

Klosze i abażury

Klosze oraz abażury to nieodzowne elementy dekoracyjne opraw, które odpowiadają za ich walory estetyczne, a także funkcje praktyczne, takie jak odpowiednie ukierunkowanie światła oraz nadanie mu właściwej barwy.

Z uwagi na delikatność konstrukcji, bardzo często elementy te ulegają uszkodzeniom, a ich zamówienie jest relatywnie trudne.

Większość sklepów, zarówno stacjonarnych jak i internetowych z uwagi na niską wartość kloszy oraz abażurów, a także wspomnianą podatną na uszkodzenia budowę, zwyczajnie nie zawraca sobie głowy handlowaniem nimi.

Nie można ich za to winić, w końcu każdy chce zarabiać i podejmuje takie decyzje, aby jak najdłużej utrzymać się na rynku.

Jednak z drugiej strony znajdują się Klienci, którzy posiadają oprawy z uszkodzonymi kloszami i nie mają zamiaru kupować nowej lampy, gdy potrzeba jedynie wymienić element wart 20 złotych.

Dlatego też, w trosce o Klientów, Sklep Internetowy ATAT.pl wprowadził możliwość zamawiania samych kloszy i abażurów. Specjalnie dla Państwa sprowadzimy każdy klosz dostępny w ofercie producentów, których obsługujemy.

Bez względu na cenę, nasi Klienci mogą na nas liczyć, ponieważ wiemy, że aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nie można ślepo pędzić za zyskiem, ignorując potrzeby Klienta.

Dodaj komentarz