Lampy betonowe

Beton już nie kojarzy się z zimnem i smutkiem — za sprawą lamp z niego wykonanych możemy zauważyć, że stał się on wyznacznikiem dobrego gustu i stylu. Betonowe lampy idealnie sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach, ale również w stylu loft. Są one praktycznym źródłem światła, a ponadto świetnie się prezentują. Oprawy te świetnie podkreślają charakter modernistycznego wnętrza i z pewnością będą wzbudzały zainteresowanie gości. Surowa forma lamp świadczy o odważnym i indywidualnym podejściu do wystroju. Coraz większa liczba ludzi jest zainteresowana nowoczesnym i industrialnym stylem, dzięki czemu lampy betonowe również mają coraz szersze grono wielbicieli. Stało się to przez zmianę trendów w architekturze. Loftowe wnętrza cieszą się coraz większą sympatią, a przez to, że idealnie pasują do nich lampy z betonu, możemy zaobserwować większe uznanie dla właśnie tego rodzaju opraw.

lampa-stolowa-spotline-soprana-solid-tl-1-155700

Beton daje duże możliwości designerskie — jest bardzo plastyczny, dzięki czemu można nadać mu dowolną formę. Producenci najczęściej tworzą z betonu lampy wiszące, ale można zobaczyć również stojące. W sieci można znaleźć również poradniki jak zrobić taką lampę samemu. Nakłady finansowe nie są duże, a samo wykonanie nie wydaje się trudne.

Użyty do produkcji opraw beton nie może być zbyt ciężki, więc producenci ustalają własny skład mieszanki, co często jest tajemnicą. Jeżeli chcecie więc postawić na sprawdzonego producenta i nie ryzykować samemu wykonania betonowej lampy, to polecamy serię opraw marki Nowodvorski. Są to lampy wiszące, które świetnie będą nadawały się do salonu, kuchni, czy jadalni. Ich cena jest bardzo przystępna.

Nowodvorski

Dodaj komentarz